ارائه گزارش عملکرد شهردار خلخال در خطبه های نماز جمعه شهر خلخال

ارائه گزارش عملکرد شهردار خلخال در خطبه های نماز جمعه شهر خلخال
اسفند 26, 1401
44 بازدید

ودود محمدی نیاری شهردار خلخال  در خطبه های نماز جمعه خلخال به ارائه گزارش عملکرد درحوزه شهرداری پرداخت . ودود محمدی نیاری در گزارشی در خطبه های نماز جمعه  گفت: شهرداری خلخال به تامین اجتماعی و پیمانکاران پروژه های عمرانی و همکار با شهرداری بدهی ندارد. شهردار خلخال گفت: کارخانه آسفالت وکارخانه تولید قطعات بتنی […]

ودود محمدی نیاری شهردار خلخال  در خطبه های نماز جمعه خلخال به ارائه گزارش عملکرد درحوزه شهرداری پرداخت .

ودود محمدی نیاری در گزارشی در خطبه های نماز جمعه  گفت: شهرداری خلخال به تامین اجتماعی و پیمانکاران پروژه های عمرانی و همکار با شهرداری بدهی ندارد.

شهردار خلخال گفت: کارخانه آسفالت وکارخانه تولید قطعات بتنی آماده است و راه اندازی این دو مجموعه علاوه بر آغاز عملیات لکه گیری تا پایان سال شاهد اشتغالزایی و درآمد شهرداری خواهیم بود

محمدی نیاری گفت:  در شهرداری به روی تمامی فعالان رسانه  ای و مجازی باز است و ما انتقاد ها استقبال می کنیم و راهنمایی های آنان در حوزه تقویت توسعه شهر خلخال قبول داریم .

محمدی گفت: با اجرای طرح مدیریت اجتماعی پسماند خلخال بیش از 80 درصد از زباله خلخال به محصول ارزشمند کمپوست تبدیل و موجب درآمد ثابت و پایدار خواهد بود.

 

 

وی از مصوبات جدید شورای اسلامی شهر خلخال  در خصوص برنامه های  سال جدید در شهردار خلخال  گفت: مطالعات پارک ائلر باغی ، ترمینال خلخال و محل بوستان شهدا درالویت خواهد بود .

شهردار خلخال  ناوگان شهرداری خلخال از با عمری بالای 50سال عنوان نمودو گفت: در حوزه ماشینی آلات یک دستگاه بیل زنجیری و یک دستگاه ماشین آتش نشانی با مشارکت شهرداری خلخال و سازمان شهرداری ها و همیاری ها برای خلخال تامین شده است .

عضو شورای مدیریت بحران خلخال : کارخانه آسفالت با پیگیری انجام شده در سال 1401  با سوخت گاز کار خواهد کرد و در کاهش آلودگی هوا تاثیر گذار خواهد بود در زیرسازی معابر 35 هزار متر مربع انجام شده و در سال 1401 به 80 هزار مترمربع رسید و در خصوص سی متری خلخال  نیز گفت : درسی متری قدس خلخال به طول 2 کیلومتر زیرسازی ، آسفالت انجام  شده که از محل اعتبارات شهرداری 6 میلیارد تومان  واز محل اعتبارات اداره کل راهداری 6 میلیارد دیگر ودر مجموع 12 میلیارد تومان  هزینه شده است.

 

شهردار خلخال گفت : بودجه سال 1401 به رقم 28 میلیارد تومان مصوب شده بود که این رقم فقط هزینه های جاری و حقوق کارکنان بودکه این سقف بودجه چند برابر شده به رقم بیش از 80 میلیارد تومان رسید .

 

وی از جدب بیش از 40 نیروی برای حوزه های مختلف در شهرداری با آزمون در سال 1402 خبر داد

محمدی از عنایت امام جمعه خلخال ، فرماندار خلخال و نماینده مردم خلخال و کوثر درمجلس در پیگیری امورات شهرداری و اخذ اعتبارات از تهران و همراهی شورای اسلامی شهر خلخال در توسعه وعمران شهر خلخال  قدردانی کرد .

 

برچسب‌ها: