بازدید فرماندار خلخال از پروژه های شهرداری خلخال

بازدید فرماندار خلخال از پروژه های شهرداری خلخال
اردیبهشت 19, 1402
27 بازدید

سید جواد یحیی زاده فرماندار خلخال به اتفاق شهردار خلخال و معاون امور عمرانی و کارشناس مسوول حوزه عمران فرمانداری خلخال در جریان آخرین وضعیت سایت زباله خلخال قرار گرفت و این سایت هم اکنون با استقراریک دستگاه بلدوزر تسطیح و فرایند آماده سازی برای اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا در حال اجرایی شدن […]

سید جواد یحیی زاده فرماندار خلخال به اتفاق شهردار خلخال و معاون امور عمرانی و کارشناس مسوول حوزه عمران فرمانداری خلخال در جریان آخرین وضعیت سایت زباله خلخال قرار گرفت و این سایت هم اکنون با استقراریک دستگاه بلدوزر تسطیح و فرایند آماده سازی برای اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا در حال اجرایی شدن است .

فرماندار خلخال در مسیر جاده خلخال به شاهرود در حوالی روستای خمس از پروژه احداث خط لوله انتقال گاز به کارخانه آسفالت شهرداری خلخال خلخال نیز بازدید و بر لزوم تسریع ادارات در تکمیل این خط گازرسانی و استفاده شهرداری برای امورات کارخانه آسفالت تاکید کرد   .

ئیس شورای اداری شهرستان خلخال با اشاره به آغاز فصل کاری در پروژه ها امروز همچنین از کارخانه آسفالت شهرداری در جاده شاهرود بازدید و بر لزوم تسریع در تکمیل منبع در دست ساخت ذخیره قیر جدید تاکید کرد.

فرماندار خلخال به اتفاق شهردار خلخال همچنین از معدن بالادست کارخانه آس فالت شهرداری بازدید و بر لزوم همکاری با منابع طبیعی و اقدامات برداشت مصالح از این معدن جهت آغاز آسفالت ریزی در روزهای پیش رو تاکید کرد .

سید جواد یحیی زاده در پایان بازدید از پروژه روشنایی معابر خیابان سی متری در نزدیکی میدان دانشگاه جنب شهرک ولیعصر و شهرک دانش نیز بازدید و این فعالیت را مثبت ارزیابی کرد

 

 

برچسب‌ها: