خانه تکانی شهر خلخال به روایت تصویر

خانه تکانی شهر خلخال  به روایت تصویر
اسفند 27, 1401
47 بازدید

به همت کارکنان خدوم شهرداری خلخال از چند روز گذشته خانه تکانی در قالب ، فضا سازی فرهنگی ، اجتماعی  شهر خلخال در دستور کار بوده و اقدامات خوبی انجام شده است. درمیادین شهر خلخال و بلوارهای مرکز شهر بنرهای زیبای حلول ماه مبارک رمضان و تبریک سال نو نصب شده است در فصای سبر […]

به همت کارکنان خدوم شهرداری خلخال از چند روز گذشته خانه تکانی در قالب ، فضا سازی فرهنگی ، اجتماعی  شهر خلخال در دستور کار بوده و اقدامات خوبی انجام شده است.

  • درمیادین شهر خلخال و بلوارهای مرکز شهر بنرهای زیبای حلول ماه مبارک رمضان و تبریک سال نو نصب شده است
  • در فصای سبر شهر خلخال کاشت گلها به تعداد بیش از 80 هزار بوته آغاز شده و با مساعد شدن وضعیت آب و هوایی این اقدامات ادامه خواهد داشت .
  • در رودخانه های شهر خلخال، لایروبی از اول اسفند ماه اغاز و رودخانه بزرگ هروچایی و نورعلی چایی تا نقطه اتصال به هرو چایی لایروبی شده است
  • رفع عیوب روشنایی خیابان و فضای سبز و پارک ها در حال انجام است
  • لکه گیری آسفالت در مناطق مختلف شهر خلخال آغاز شده و هموطنان در مناطق مختلف شهر خلخال با مساعد شدن وضعیت آب  و هوایی  با صبوری شاهد لگه گیری آسفالت معابر خواهند بود .
  • کشیک بندی کارکنان شهرداری برای تعطیلات نوروزی انجام و به کارکنان ابلاغ شده است.
  • نیروهای خدوم در آتش نشانی ، فضای سبز و سایر واحد ها و واحد خدمات شهری در ایام نوروز به ارائه خدمات به هموطنان خواهند پرداخت

شهروندان خلخالی ارائه خدمات در شهر خلخال منوط به وضعیت آب و هوایی است و انشاالله با مساعد شدن وضعیت آب و هوایی و مصوبات شورای اسلامی شهر خلخال مبنی بر ساماندهی سریع معابر و خیابان ها از سوی شهرداری این اقدامات تسریع خواهد شد .

هموطنان عزیز در فصل زمستان به خاطر یخبندان موجود و پاشش نمک برای یخ زدایی از معابر و برفروبی در تمامی خیابان ها مشکلات موجود از سوی تیم کارشناسی شهرداری و شورای اسلامی احصا شده و در اولویت شهرداری خلخال برای رفع این عیوب است .

بخشی از خدمات کارکنان خدوم شهرداری در قالب این گزارش تصویری ارائه می گردد .امید است با همدلی شما هموطنان وشهروندان عزیز خلخالی مورد قبول واقع شود .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها: