پیام تبریک اعضای شورای اسلامی شهر خلخال به مناسبت عید سعید فطر

پیام تبریک اعضای شورای اسلامی شهر خلخال به مناسبت عید سعید فطر
اردیبهشت 1, 1402
36 بازدید

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری  خلخال ، در متن تبریک شورای اسلامی شهر خلخال آمده است     ماه مبارک رمضان، ماه خودسازی، مبارزه با نفس و تلاش برای درک هر چه بیشتر مفاهیم و معانی نیک انسانی و اخلاقی بار دیگر بر ما گذشت خوشا بر آنان که در این ماه […]

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری  خلخال ، در متن تبریک شورای اسلامی شهر خلخال آمده است

 

 

ماه مبارک رمضان، ماه خودسازی، مبارزه با نفس و تلاش برای درک هر چه بیشتر مفاهیم و معانی نیک انسانی و اخلاقی بار دیگر بر ما گذشت خوشا بر آنان که در این ماه مبارک بندگی خداوند را پیشه کردند و توشه‌ای از تقوا برگرفتند و آخرت خویش را آباد کردند.

عید فطر، جشن بازگشت به فطرت پاک انسانی به برکت یک ماه عبادت خالصانه و تلاش برای دور کردن گناه و پلیدی از دل‌ها و جان‌ها است؛ امید که بتوانیم به یاری خداوند متعال برکت یک ماه بندگی را در تمام سال حفظ کنیم.

در این ماه کارکنان خدوم و شریف شهرداری  خلخال  نیز به‌عنوان خدمتگزار با زبان روزه صادقانه تلاش کردند تا به بهترین شکل پاسخگوی شهروندان در امور شهری باشند و لبخند رضایت را بر چهره روزه‌داران بنشانند.

اینجانب، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ و سعید فطر به همه مسلمین جهان به‌خصوص کارکنان شهرداری  خلخال  از خداوند متعال، رستگاری، عزت و کرامت همگان را مسئلت می‌کنم.

اعلام می دارم اعضای شورای اسلامی نیز با هدف پیشبرد اهداف توسعه شهر خلخال در کنار مردم خدمتگذارصادق هستند  و در این امر لحظه از خدمت به مردم شهر خلخال کوتاهی نخواهند کرد .

با احترام شهناز شاطری رئیس شورای اسلامی شهر خلخال

 

برچسب‌ها: