پیام تبریک شهردار خلخال و شورای اسلامی شهر به مناسبت هفته نیروی انتظامی

پیام تبریک شهردار خلخال و شورای اسلامی شهر به مناسبت هفته نیروی انتظامی
مهر 14, 1402
67 بازدید

به گزارش روابط عمومی شهردار ی خلخال ، دکتر ودود محمدی نیاری شهردار خلخال و اعضای شورای اسلامی شهر خلخال در پیامی هفته نیروی انتظامی را به محضر کارکنان تلاشگر فرماندهی انتظامی خلخال و پلیس راهور و پلیس راه خلخال زنجان تبریک گفتند . در بخشی از این پیام آمده است : فرمانده محترم نیروی […]

به گزارش روابط عمومی شهردار ی خلخال ، دکتر ودود محمدی نیاری شهردار خلخال و اعضای شورای اسلامی شهر خلخال در پیامی هفته نیروی انتظامی را به محضر کارکنان تلاشگر فرماندهی انتظامی خلخال و پلیس راهور و پلیس راه خلخال زنجان تبریک گفتند .

در بخشی از این پیام آمده است :

فرمانده محترم نیروی انتظامی و مجموعه تلاشگر فراجای شهرستان خلخال و پلیس راهور

امنیت ، اعتماد، سلامت ، پویایی و نشاط ثمره ی حضور نیروی انتظامی درجامعه است بدین وسیله ضمن بزرگداشت هفته ی مقدس نیروی انتظامی از تلاشهای بی شایبه شما حماسه ساز پیروز وسنگردار همیشه بیدار که سرافرازانه راه قسط و امنیت درسایه ی تلاش شما طلوع می کند تبریک و تهنیت عرض می نمایم . این لوح تقدیر، به پاس حضور پرشور ایثارگرانه درخصوص پاسداری از ارزش های اسلام و انقلاب، مسوولیت پذیری ، قانون مداری و توانمندی دراجرای وظایف محوله  به حضرت عالی تقدیم می شود.

با امید به اینکه درپناه ایزد منان وبا اقتدار کامل در ایجاد امنیت جامعه پوینده و  پاینده باشید تا در سایه ی این حرکت ، فعالیت های فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی شکل گرفته و رشد نماید و کتاب وجودتان به شراره ی امن و امان خداوندی مستحکم و پابرجای بماند و خروش مخلصانه ی شما در بارگاه کبریایی مقبول و ماجور باشد.