پیام تسلیت اعضای شورای اسلامی شهر خلخال به مناسبت شهادت حضرت علی (ع)

پیام تسلیت اعضای  شورای اسلامی شهر خلخال به مناسبت شهادت حضرت علی (ع)
فروردین 23, 1402
40 بازدید

به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی (ع) اعضای شورای اسلامی شهر خلخال در پیامی این مصیبت عظمای تاریخی را به محضرت مردم شریف شهر خلخال تسلیت گفتند . در بخشی از این پیام آمده است :       در آستانه فرا رسیدن بیست ویکم رمضان 1437هجری قمری، سالروز شهادت اولین شهید محراب تاریخ اسلام […]

به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی (ع) اعضای شورای اسلامی شهر خلخال در پیامی این مصیبت عظمای تاریخی را به محضرت مردم شریف شهر خلخال تسلیت گفتند .

در بخشی از این پیام آمده است :

 

 

 

در آستانه فرا رسیدن بیست ویکم رمضان 1437هجری قمری، سالروز شهادت اولین شهید محراب تاریخ اسلام مولی الموحدین حضرت علی (ع)و در دومین شب از شب های قدر،اعضای شورای اسلامی شهر خلخال با صدور پیامی،سالروز شهادت آن امام همام را به عموم مردم روزه دار میهن و شهروندان شهر خلخال تسلیت گفته و برای مومنین خداجوی ، از درگاه خداوند متعال طلب آمرزش و قبولی عبادات در شبهای عزیز قدر مسئلت نمودند .
در بخشی از این پیام آمده است
«بسم الله الرحمن الرحیم»
مولای متقیان امام علی (ع) ، فرزند کعبه ، نخستین شهید محراب و حقیقتی بزرگ به درخشندگی خورشید است.
مولی الموحدین علی بن ابیطالب(ع)، مظهر عدالت و مردنگی و حماسه آفرینی است که ملائک آسمانی بر دستان توانایش در خیبر و خندق و بدر و حنین بوسه می زنند .
ایام شهادت جانسوز مولای متقیان حضرت علی بن ابیطالب (ع)، مقارن است با دومین شب از لیالی پر برکت قدر که مشتاقان لقاء محبوب را به خود می خواند تا با احیاء این شب و حضور در مساجد و خانه های خدا،ناب ترین و زلال ترین صحنه نیایش انسان در مقام بندگی را به نمایش بگذارند .
اینک که در شب های پر برکت قدر، خداوند بزرگ را شاکریم که بار دیگر توفیق عبادت و بندگی و بهره گیری از معنویات خوان گسترده الهی را نصیب ما فرموده و با یاد بزرگ مرد تاریخ بشریت حضرت امیرالمومنین علی(ع)، زیر باران رحمت “لیله القدر” می ایستیم تا جان هایمان تطهیر شود تا شاید به مضمون قدر که می گویند از هزار ماه برتر است دست یابیم گرچه ما را بر عظمت و شناسایی آن راهی نیست/
اعضای شورای اسلامی شهر خلخال / شاطری/شهابی/نوری/حسنی/یعقوبی.

برچسب‌ها: