پیام تسلیت شهردار خلخال به مناسب شهادت حضرت علی (ع)

پیام تسلیت شهردار خلخال به مناسب شهادت حضرت علی (ع)
فروردین 23, 1402
48 بازدید

به مناسبت شهادت مظلومانه مولی الموحدین امیرالمومنین حضرت علی (ع)   ودود محمدی نیاری شهردار خلخال این مصیبت را به تمامی شیعیان جهان تسلیت  و توفیق درک فیوضات بیکران شب‌های قدر را از درگاه خداوند متعال خواستار شدند. متن پیام به این شرح می باشد:     دوباره غروب بیست ام ماه مبارک رمضان از راه […]

به مناسبت شهادت مظلومانه مولی الموحدین امیرالمومنین حضرت علی (ع)   ودود محمدی نیاری شهردار خلخال این مصیبت را به تمامی شیعیان جهان تسلیت  و توفیق درک فیوضات بیکران شب‌های قدر را از درگاه خداوند متعال خواستار شدند. متن پیام به این شرح می باشد:

 

 

دوباره غروب بیست ام ماه مبارک رمضان از راه می رسد و قلوب مسلمین جهان پس از گذشت قرنها بر سوگ شهادت مظلومانه پدر آسمانی و اسوه گذشت و مردانگی به ماتم می نشیند. مظهر عدالت، آزادگی و جوانمردی با شمشیر آغشته به نفاق و کین، دار فانی را با طنین ” فُزْتُ وَ رَبِّ الْکَعْبَة” وداع می گوید.
“ای روح لیلة القدر، حتی اذا مَطلعِ الفجر” به یقین که رخت بربستن از میان تحجر و جهالت مردمان زمانه، رستگاری عظیمی است و زندگی در میان جور، جفای و بی وفایی بی حد آنان جز درد نمی افزاید.
و حال بار دیگر شهادت مظلومانه این بزرگ مرد تاریخ اسلام با لیالی قدر گره خورده، تا با مدد از یاد ایشان آینه دل را از زنگار گناه و معصیت زیر باران رحمت “انا انزلنا” بشوییم و از فیوضات لیله القدر توشه معرفت و ایمان برگیریم.
اینجانبان، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و توفیق بهره مندی از عنایات و الطاف خاصه حضرت حق برای مردم ولایتمدار شهر خلخال در این ماه پر خیر و برکت، سالروز شهادت مولی الموحدین حضرت علی ابن ابی طالب(ع) را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج) و سوگواران و شیعیان طریقش، تسلیت عرض نموده و توفیق درک فیوضات بیکران شب‌های قدر را از خداوند تبارک و تعالی مسئلت داریم.

برچسب‌ها: