پیام تبریک شهردار خلخال در آستانه سال نو

پیام تبریک شهردار خلخال در آستانه سال نو
اسفند 29, 1401
51 بازدید

یام شهردار خلخال در آستانه سال 1402 ودود محمدی نیاری شهردار خلخال در پیامی خطاب به شهروندان خلخال در روزهای پایانی سال 1401 فرا رسیدن سال جدید را تبریک و آغاز این بهار را تبریک گفت: یامقلب القلوب و الا بصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال […]

یام شهردار خلخال در آستانه سال 1402
ودود محمدی نیاری شهردار خلخال در پیامی خطاب به شهروندان خلخال در روزهای پایانی سال 1401 فرا رسیدن سال جدید را تبریک و آغاز این بهار را تبریک گفت:

یامقلب القلوب و الا بصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال
به نام آفریننده زیباییها
در قاموس زیبای طبیعت ،آغاز فصل بهار، پیامی نوید بخش برای همه ما انسانها دارد:که همراه با شکفتن شکوفه های بهاری و دمیدن روح تازه به کالبد طبیعت از سوی ذات صانع باریتعالی، ما انسانها نیز روحی تازه گرفته و با امید به آینده ای روشن در راه تکامل و پویایی و خدمت به همنوعان خود گام برداریم.
همزمانی و آغاز بهار طبیعت با ماه مبارک رمضان تقارنی است مبارک . و چه زیباست درس آموختن از طبیعت، بهاری شدن و باز کردن دریچه دل به شادابی و معنویت.
در این میان همراه با طراوت دوباره طبیعت به مدد الهی ، فرصتی دست داده است تا ضمن مرور بر یک سال فعالیت خود در عرصه های مختلف و بهره بردن از تجربیات شیرین و تلخ در سال گذشته ، راهبردی روشن برای حرکتی پویا در سال آینده پیش روی خود قراردهیم .
اینجانب برخود وظیفه میدانم حلول سال نو که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است را به تمامی هموطنان علی الخصوص شهروندان خلخالی و ، خانواده معظم شهدا ، جانبازان ، ایثارگران و پرسنل سخت کوش شهرداری خلخال و اعضای شورای اسلامی و اعضای شورای تامین و کلیه زحمتکشان در شهرداری تبریک وتهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت از درگاه خداوند متعال برای همه مسئلت نمایم.

برچسب‌ها: